Специалист Запори

Job description

TBI Bank е напълно лицензирана банка с фокус върху потребителското финансиране и кредитиране на малки и средни предприятия, оперираща в България и Румъния. Ние сме признати за най-печелившата банка в България през всяка от последните три години (Capital K10). TBI Bank е собственост на TBIF Financial Services, дружество на 4finance Holding.

TBI Bank предизвиква утвърдения модел на банкиране и съсредоточаваме усилията си да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним Ви да се присъедините към екипа на позицията:

Oсновни задължения:

  • Администрира (получава, проверява, въвежда в основната банкова система, извършва плащания и заличава) получените запорни съобщения;
  • Изготвя и изпраща отговори на запорните съобщения;
  • Изготвят официални писмени отговори, свързани със запитвания и проверки от институции и от клиенти;
  • Изготвя необходимата за работата справочна информация и води регистри;

Requirements

Изисквания:

  • Висше икономическо/средно специално или друго образование;
  • Трудов стаж на подобна позиция или в Банкова институция ще се счита за предимство;
  • Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
  • Отличен правопис и умения за структуриран и издържан писмен изказ;
  • Отлична компютърна грамотност;

Нашето предложение:

  • Динамична работа в приятна атмосфера;
  • Възможност за развитие, както лично, така и професионално;
  • Възможност да работите в една от най-бързо развиващите се банки на българския пазар;
  • Отлична офис локация ( кв. Лозенец) и стандартно работно време (от понеделник до петък, от 9:00 до 18:00 часа);
  • Допълнителни придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Смятате ли, че ще направим добър екип заедно? Очакваме Вашата актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа. С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора.