Консултант стокови кредити търговски обект - гр. Русе

Job description

TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша.
Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Търсим си колега, който иска да печели и продава 8 часа на ден. Ти ли си?

Консултант стокови кредити в големите търговски обекти

Основни задължения:

  • Осъществяване на първи контакт с потенциални клиенти на Банката;
  • Предлагане на атрактивни варианти за финансиране при закупуване на продукти (стокови кредити);
  • Професионална консултация и съдействие на клиентите на Банката;
  • Административно обслужване на кредитите (приемане, проверка и обработка на необходимите документи).

Job requirements

Изисквания:

  • Отлични комуникативни умения;
  • Компютърна грамотност;
  • Мотивация за постигане на резултати;
  • Предишен търговски опит ще се счита за предимство.

Получаваш всичко това:

  • Заплата + неограничен бонус за продажби
  • Търговски състезания с награди
  • Допълнително здравно и дентално застраховане
  • Страхотни колеги, с които работата върви леко и приятно
  • Преференциални условия за продукти на банката
  • Възможност за кариерно израстване
  • Допълнително възнаграждение за обучителния период

Стани част от нашия успех!

Присъедини се към нашия екип от усмихнати професионалисти! Очакваме твоята автобиография!
Одобрените по документи кандидати, ще поканим на среща.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора в Банката.