Ofiter Relatii Clienti - Call Center

Bulgaria, SofiaCall Center

Job description

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de comunicare, iti place sa asculti si sa oferi suport, o cariera in Call Center te va ajuta sa iti dezvolti abilitatiile dar si sa oferi clientilor nostri o experienta excelenta.

Cerintele postului:
  • Studii superioare finalizate sau in curs (reprezinta un avantaj);
  • Experiență în customer service sau in domeniul financiar bancar (reprezinta un avantaj);
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows) – nivel mediu;
  • Entuziasm si atitudine pozitiva;
  • Abilitati foarte bune de comunicare,persoana calma orientata spre client;
  • Gestionarea corecta a situatiilor printr-o atitudine cooperanta si o gandire pozitiva;
  • Flexibilitate și adaptabilitate.

Descrierea jobului

  • Preluarea si solutionarea solicitarilor clientilor, telefonic sau prin e-mail;
  • Furnizarea de informatii clientilor cu privire la produsele institutiei;
  • Efectuarea de operatiuni in sistem conform solicitarilor inregistrate;
  • Urmarirea demersurilor necesare pentru solutionarea solicitarilor clientilor;
  • Adresarea catre clienti intr-un mod profesionist.
Beneficiile pe care ti le oferim:
  • o echipa entuziasta si dinamica;
  • posibilitatea de a lucra remote;
  • pachet salarial motivant;
  • bonus de performanta;
  • bonus de integrare;
  • training in domeniul financiar-bancar;
  • oportunitati reale de dezvoltare profesionala.
Suna atractiv? Hai sa ne cunoastem!

Job requirements

Descrierea companiei

TBI Bank Romania alaturi de TBI Money si TBI Leasing furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noastre comerciale.
Facem parte din grupul 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile si ne dorim sa cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa ofere servicii clientilor din toata Europa.
Cautam persoane care sa ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea si ideile lor si daca doresti sa te alaturati echipei noastre, ne anuntam entuziasmati in a te cunoaste.

or

TBI Bank