​ Консултант стокови кредити - гр. Пловдив

Job description

TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране. Чрез собствена мрежа от 250 локации, множество дигитални канали и доверена мрежа от над 10 000 магазина, TBI Bank обслужва повече от 1 милион клиента.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията

Консултант стокови кредити в търговски обект за техника

Основни задължения:

  • Общуваш с клиенти на магазина и им предоставяш възможност за покупка на изплащане;
  • Предлагане на атрактивни варианти за финансиране при закупуване на продукти (стокови кредити);
  • Професионална консултация и съдействие на клиентите на Банката;
  • Административно обслужване на кредитите (приемане, проверка и обработка на необходимите документи)
  • Умееш да убеждаваш клиентите да изберат ТЕБ.

Job requirements

Изисквания:

  • Отлични комуникативни умения;
  • Компютърна грамотност;
  • Мотивация за постигане на резултати;
  • Предишен търговски опит ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

  • Въвеждащо обучение;
  • Постоянен трудов договор;
  • Атрактивно възнаграждение, в което личният принос и резултати имат значение;
  • Гъвкаво работно време на 8 ч. смени;
  • Възможност за развитие на търговски и комуникативни умения;
  • Опит в компания лидер в своя бранш;
  • Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
  • Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Станете част от нашия екип! Изпратете ни актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора в Банката.