Ръководител направление Запори

Job description

TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране. Чрез собствена мрежа от 250 локации, множество дигитални канали и доверена мрежа от над 10 000 магазина, TBI Bank обслужва повече от 1 милион клиента.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Търсим силно мотивиран и отговорен кандидат, за позицията Ръководител направление Запори.

Основни задължения:

  • Приема, обработва и отговаря на запорни съобщения
  • Приема, обработва и отговаря на запитвания от институции
  • Инициира плащания, свързани със запорни съобщения
  • Организира дневните задачи и извършва контрол над специалистите обработка на запорни съобщения
  • Участва в тестването на нови ИТ функционалности и дава предложения за оптимизиране на дейността
  • Изготвя периодични справки по предварително зададени параметри от ръководството на банката
  • Изготвя и подава към институции (ДАНС, НАП, БНБ и др.) регулаторни справки и отчети
  • Обучава нови служители в екипа.

Job requirements

Изисквания:

  • Висше икономическо образование
  • Минимум 4 години предишен опит в сферата на на обработка на запори и запитвания
  • Компютърна грамотност (MS Office)
  • Умения за структуриран писмен изказ.

Ние предлагаме:

  • Динамична работа в приятна атмосфера
  • Възможност за развитие, както лично, така и професионално
  • Възможност да работите в една от най-бързо развиващите се банки на българския пазар
  • Отлична офис локация ( кв. Лозенец) и стандартно работно време (от понеделник до петък, от 9:00 до 18:00 часа)
  • Допълнителни придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на Регламент 679/2016 – Общ регламент за защита на данните. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че сте се запознали с Уведомлението на банката за обработка на лични данни, предоставено Ви чрез линк, по електронна поща или на хартиен носител в което са посочени целите, сроковете, източниците, правните основания, както и Вашите права по повод обработката на данните, относащи се до Вас.