Бизнес организатор, Партньорска мрежа

Job description

Ако ти:

  • Имаш завидни комуникационни умения;
  • Си амбициозен и умееш да постигаш резултати;
  • Търсиш динамика и обичаш да предлагаш продукти на потенциални партньори в отговор на техните нужди;
  • Имаш търговски опит минимум 3 години (не се изисква опит в банковата сфера);
  • Имаш добра компютърна грамотност;
  • Притежаваш валидна шофьорска книжка и шофираш активно;

Тогава си на правилното място! Имаме вълнуваща кариерна възможност за теб.

Каним те да се присъединиш към TBI и да станеш част от успеха ни!

Ние предлагаме:

  • Постоянен трудов договор;
  • Заплата и атрактивен бонус за продажби;
  • Гарантиран бонус по време на обучителния период;
  • Възможност за развитие на търговски и комуникативни умения;
  • Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
  • Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Job requirements

Ние търсим:

  • Отлични комуникационни умения;
  • Организационни умения;
  • Инициативност;
  • Компютърна грамотност;
  • Висше образование или стаж, еквивалентен на длъжността;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Отговорности:

  • Обслужване на съществуваща партньорска мрежа и привличане на нови партньори;
  • Регулярни посещения на контрагентите на банката и извършване на обучения на служителите им;
  • Договаряне на кампании и активности;
  • Изпълнение на поставените планове за търговски и качествени показатели на месечна и годишна база.

Стани част от нашия екип! Изпрати ни актуална автобиография.

TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия, онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране. Чрез собствена мрежа от 250 локации, множество дигитални канали и доверена мрежа от над 10 000 магазина, TBI Bank обслужва повече от 1 милион клиенти.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите ни позволяват да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за съответната позиция.