Търговски представител - гр. Търговище

Job description

TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията:

Търговски представител /по заместване/

Основните Ви задължения ще включват:

  • Обслужване на съществуваща партньорска мрежа и привличане на нови партньори;
  • Регулярни посещения на контрагентите на банката и извършване на обучения на служителите им;
  • Договаряне на кампании и активности.

Job requirements

Изискванията към Вас:

  • Търговски опит минимум 1 година (не се изисква опит в банковата сфера);
  • Много добри комуникативни и презентационни умения;
  • Ясни цели и амбиция за постигане на резултати;
  • Добра компютърна грамотност.

Нашето предложение:

  • Въвеждащо и последващо обучение;
  • Трудов договор и допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Условия за лично и професионално усъвършенстване;
  • Служебен телефон и мобилен компютър.

Присъедини се към нашия екип от усмихнати професионалисти! Очакваме твоята автобиография!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за съответната позиция